L I S T A

 

                           hodowców biorących udział w locie Narodowym Barcelona 2013

 

Lp.

Nazwisko i imię

Oddział

Il.goł.

Okręg Biała Podlaska         

1.

ADAMIAK Andrzej

Podlasie

3

2.

BOŻYK Krzysztof

Radzyń

5

3.

CZARNACKI Tomasz

Parczew

1

4.

DROŹDZIUK Leszek

Radzyń

3

4.

GŁOWACKI Jerzy

Parczew

5

5.

MIROŃCZUK Robert

Podlasie

5

6.

KACZAN Patryk

Podlasie

3

7.

MUSIATEWICZ Janusz

Parczew

2

8.

PIPA Wiesław

Radzyń

5

9.

SMOGORZEWSKI Zbigniew

Radzyń

1

10.

SOLECKI Mariusz

Radzyń

1

11.

SAWICZ ŁUKASZ

Radzyń

1

12.

TYMOSIEWICZ Wojciech

Radzyń

1

13

ŁADODA Tomasz

Radzyń

2

Razem

                                   xxx

xxx

38

Okręg Białystok                  

1.

BUJKOWSKI Jerzy

Augustów

4

2.

SZYMAŃSKI Henryk

Olecko

12

Razem

                                   xxx

xxx

16

Okręg Bielsko Biała            

1.

BOBA Adam

Andrychów

1

2.

BRUSIK Robert

Wadowice

4

3.

PALUCH Zdzisław

Wadowice

3

4.

PAŁOSZ Jan

Andrychów

2

5.

PŁONKA Michał

Andrychów

2

6.

POTOCZNY Zbigniew

Wadowice

2

7.

RAK Stanisław

Wadowice

2

8.

RUSINEK Bolesław i Rafał

Andrychów

2

9.

WARCHAŁ Zbigniew

Wadowice

2

Razem

                                   xxx

xxx

20

Okręg Bydgoszcz

1.

BARTKOWIAK Robert

Mogilno

1

2.

DRZAZGOWSKI Jacek

Mogilno

1

3.

DUESKAU Henryk

Koronowo

4

4.

CZYŻ Kazimierz

Nakło nad Notecią

2

5.

GRABIŃSKI Piotr

          Nakło nad Notecią

1

6.

MAJEWSKI Bogusław

Nakło nad Notecią

2

7.

MATCZUK Tadeusz

Nakło nad Notecią

2

8.

MINDA Leszek

Nakło nad Notecią

3

9.

PETLA Tomasz

Mogilno

2

10.

PIERUCKI Ryszard

Nakło nad Notecią

1

11.

RYBAK A.R.L.

Nakło nad Notecią

6

12.

SALEWSKI Maciej

Nakło nad Notecią

2

13.

SZCZĘSNY Grzegorz

Mogilno

3

14.

WRONKA Czesław

Nakło nad Notecią

1

15.

TROJANEK Eugeniusz

Bydgoszcz Zachód

2

16.

TRYBULSKI Krystian

Nakło nad Notecią

1

17.

WIŚNIEWSKI Jan

Koronowo

1

18.

WRÓBLEWSKI Janusz

Koronowo

1

Razem

                                   xxx

xxx

36

Okręg Ciechanów                

1.

ŁAWICKI Piotr

Ciechanów

2

2.

NOWAK-GREGAJTYS

Płońsk

10

3.

SMOLIŃSKI Dominik

Pułtusko-Przasnycko-Makowski

31

Razem

                                   xxx

xxx

43

Okręg Częstochowa             

1.

BĄK Roman

Częstochowa

2

2.

BORAL Szczepan

Częstochowa

4

3.

CHOJNACKI Piotr

Częstochowa

3

4.

GRABARA Kamil

Częstochowa

3

5.

MACHTYL Cezary

Częstochowa

4

6.

SZWARC Roman

Wieluń

3

7.

TULIŃSKI Janusz i Daniel

Kalety

3

Razem

                                   xxx

xxx

22

Okręg Gdańsk                       

1.

BEDNAREK Witold

Kościerzyna

1

2.

BEMKE Marian

Puck

6

3.

BREZA Jarosław

Kościerzyna

2

4.

BRZÓZKA Wiesław

Kościerzyna

1

5.

GUDYKA Mieczysław

Pszczółki

2

6.

HALLMANN Stefan

Żukowo

1

7.

JANUSZ Jerzy

Kociewie

2

8.

JAKUBOWSKI Marek

Kociewie

1

9.

KAMIŃSKI Wiesław i Łukasz

Gdynia-Sopot

1

10.

KARCZYŃSKI Adam

Kościerzyna

3

11.

KISICKI Filip

Kościerzyna

2

12.

KISICKI Wiesław

Kościerzyna

1

13.

KOSTEK Henryk

Pszczółki

3

14.

LUBOWSKI Andrzej

Kociewie

1

15.

MARKO Andrzej

Kociewie

1

16.

NOWAK Tadeusz

Puck

2

17.

NIEWIŃSKI Artur

Pszczółki

3

18.

OGÓREK Rafał

Kociewie

1

19.

OSSOWSKI Waldemar

Kociewie

1

20.

PAPROCKI Adam

Kociewie

1

21.

PLICHTA Sławomir

Pszczółki

4

22.

STAWKOWSKI Paweł

Kościerzyna

1

23.

STRUZIK Stanisław i Jacek

Malbork

6

24.

STYCZEŃ Wojciech

Malbork

2

25.

SZOSTEK Zbigniew

Pszczółki

1

26.

WIECKI Andrzej

Kociewie

1

27.

WITTSTOK Sławomir

Puck

3

28.

WOBRAK Krzysztof

Puck

2

29.

TUCHLIN Tomasz

Koscierzynsa

3

30.

TURZYŃSKI Bartłomiej

Pszczólki

1

31.

ŻÓŁKIEWSKI Roman

Kościerzyna

2

Razem

                                   xxx

xxx

63

Okręg Gorzów Wlkp.          

1.

AUGULEWICZ Marek

Sulęcin

1

2.

BARTH Janusz

Słubicko-Kostrzyński

3

3.

BEIL Dariusz

Sulęcin

1

4.

BŁASZCZYK Zbigniew

Sulęcin

4

5.

BOŻYK  Jarosław

Sulęcin

2

6.

BUCZKOWSKI Andrzej

Kostrzyń

1

7.

FIJAK Rafał

Drezdenko

5

8.

GALUBA Kazimierz

Gorzów Wlkp.

4

9.

GARCZYŃSKI Mirosław

Słubicko-Kostrzyński

1

10.

GAWEŁ Lesław

Słubicko-Kostrzyński

2

11.

GŁOWACKI Mieczysław

Słubicko-Kostrzyński

1

12.

KALINA Tomasz

Drezdenko

3

13.

KOZDROWSCY J.R.

Słubicko-Kostrzyński

1

14.

KUŹNIŃSKI Tomasz

Drezdenko

2

15.

MIŁOSZEWSKI Marian

Sulęcin

2

16.

OLSZTA Kazimierz

Gorzów Wlkp.

6

17.

ROZDOBA Edward

Słubicko-Kostrzyński

2

18.

ROZPĘDOWSKI WMS

Słubicko-Kostrzyński

2

19.

STAŃCZYK Krzysztof

Kostrzyn

3

20.

SZANDURSKI Andrzej

Słubicko-Kostrzyński

1

21.

SZUKIEŁOWICZ - MAKOWSKI

Drezdenko

1

22.

SZURKAWSKI Tadeusz

Drezdenko

1

23.

WDOWIAK Jan

Słubicko-Kostrzyński

4

24.

WĄCHOWIAK Marcin

Słubicko-Kostrzyński

3

25.

UGLIK Dawid

Słubicko-Kostrzyński

2

26.

ŻUKOWSKI Sylwester

Słubicko-Kostrzyński

3

Razem

                                   xxx

xxx

61

Okręg Jelenia Góra              

1.

BĄK Waldemar i Krystyna

Bolesławiec

4

2.

ŁUCZAK Adam

Lubań

1

3.

NOWACKI Eugeniusz

Lubań

33

4.

RUSZKIEWICZ Marek

Lubań

1

5.

SĘKOWSKI Ryszard

Lubań

6

6.

ŚNIEŻEK Henryk

Lubań

1

7.

WICHER Krzysztof

Karkonosze

1

8.

WITA Robert

Lubań

2

Razem

                                   xxx

xxx

49

Okręg Kalisz                        

1.

BAKOWSKI Tadeusz

Ostrów Wlkp.

2

2.

ĆWIEK Józef

Kępno

1

3.

DĄBROWSKI Marek

Kępno

1

4.

DOKTÓR Tadeusz

Odolanów

2

5.

DOMAGAŁA Krzysztof

Ostrzeszowsko-Sycowski

2

6.

GŁOWACZ Marek

Kępno

3

7.

GÓŹDŹ Stanisław i Błażej

Ostrów Wlkp.

2

8.

GRAD Robert

Ostrów Wlkp.

2

9.

GROSICKI Sylwester

Ostrów Wlkp.

1

10.

GRZELAK Roman

Ostrów Wlkp.

5

11.

JANICKI Dariusz

Ostrzeszowsko-Sycowski

2

12.

JĘDROWIAK Jarosław

Ostrzeszowsko-Sycowski

2

13.

KACZMAREK Lesław

Kępno

2

14.

KAPAŁA Bolesław

Ostrów Wlkp.

2

14.

KOPRAS Andrzej

Krotoszyn

2

15.

KASPRZAK Tomasz

Kępno

2

16.

KOCERA Krzysztof

Kępno

3

17.

KOŁECZKO Mariusz

Ostrów Wlkp.

3

18.

KOŁODZIEJ Krzysztof

Odolanów

1

19.

KONIECZNY Arkadiusz

Kępno

2

20.

KONIECZNY Arkadiusz

Odolanów

1

21.

KONIECZNY Jerzy

Ostrów Wlkp.

6

22.

KRENZ Dariusz i Józef

Krotoszyn

1

23.

KUBIAK Mirosław

Ostrów Wlkp.

1

24.

KUBOT Aleksander

Kępno

3

25.

LINKA Andrzej

Kępno

5

26.

LIS-MICHALSKI

Kępno

6

27.

LIS Zbigniew i Łukasz

Krotoszyn

3

28.

LISEK Stanisław

Ostrów Wlkp.

1

29.

ŁOPATA Zbigniew

Ostrzeszowsko-Sycowski

10

30.

ŁUGOWSKI Jacek

Odolanów

1

31.

ŁYŻWA Paweł

Ostrów Wlkp.

1

32.

MIECHOWIAK Grzegorz

Ostrów Wlkp.

1

33.

MIELCZAREK Lech i Paweł

Krotoszyn

2

34.

MIERZCHAŁA Marian

Ostrów Wlkp.

1

35.

MIERZWA Jerzy

Ostrzeszowsko-Sycowski

3

36.

MIESZAŁA Leszek

Kępno

1

37.

MIKOŁAJCZYK Piotr

Ostrów Wlkp.

2

38.

MISIAK Ireneusz

 Ostrzeszowsko-Sycowski

3

39.

NAGEL Jarosław

Ostrów Wlkp.

4

40.

NOLBERT Dawid

Kępno

1

41.

NOWACKI Antoni

Odolanów

1

42.

NOWAK Franciszek

Ostrzeszowsko-Sycowski

5

43.

NOWAK Wiktor

Ostrów Wlkp.

1

44.

NAWROCKI Ireneusz

Kępno

3

45.

OWCZAREK K.T.B.

Ostrów Wlkp.

5

46.

PAJKERT Zenon

Kępno

1

47.

POLESKI Marek

Kępno

2

48.

PRZYBYLAK Łukasz i Zenon

Krotoszyn

3

49.

ROGA Waldemar

Odolanów

2

50.

ROGALA Jan

Odolanów

1

51.

RUDIAK Marek

Kępno

3

52.

SIWAKOWSKI Józef

Ostrów Wlkp.

1

53.

STACHOWIAK Daniel i Zygmunt

Ostrów Wlkp.

2

54.

STOLPERT Paweł

Ostrzeszowsko-Sycowski

3

55.

STOPTON Bogdan i Sebastian

Odolanów

1

56.

SZEWCZYK Michał

Odolanów

2

57.

SZWEDZIAK Jerzy

Odolanów

3

58.

TALAGA Krzysztof i Miłosz

Odolanów

2

59.

TOMCZYK Joachim

Kępno

1

60.

TOMCZYK Sławomir

Kępno

1

61.

TROSKA Józef

Ostrzeszowsko-Sycowski

1

62.

USAREK - JANICKI

Odolanów

2

63.

WAWRZYNISAK Marek

Kępno

3

64.

WAWRZYNIAK Sławomir i Dawid

Ostrów Wlkp.

1

65.

WOJTKOWSKI Mieczysław

Odolanów

1

66.

WYREMBELSKI Józef

Krotoszyn

3

67.

ZIEMIAK Zenon

Odolanów

1

68.

ZWIERZ Ireneusz i Paweł

Ostrów Wlkp.

1

69.

ZWIERZ Zbigniew

Ostrów Wlkp.

2

Razem

                                   xxx

xxx

159

Okręg Katowice                   

1.

BALUCH Werner

Gliwice

3

2.

BARTELA Leon i Bogdan

Radzionków

2

3.

BERDA Arkadiusz

Pyskowice

1

4.

BIELASZKA Zbigniew

Tarnowskie Góry

2

5.

BURDA Joachim

Twaróg

2

6.

CIĄGWA Izabela

Twaróg

2

7.

DZIAMBOR Stefan

Pyskowice

1

8.

DZIUK Jan

Tarnowskie Góry

3

9.

FEBER Iwona

Twaróg

2

10.

FEBER Sebastian

Twaróg

2

11.

GRALA Rudolf i Sebastian

Toszek

3

12.

GUMULAK Adam

Pyskowice

3

13.

IMLER Kamil

Tarnowskie Góry

1

14.

JANICZEK Kamil

Tarnowskie Góry

3

15.

MACHELSKI Witold

Mysłowice

5

16.

MAJCHRZAK Adam

Gliwice

2

17.

MALEK Joachim

Pyskowice

3

18.

METZ Łukasz

Radzionków

2

19.

MĘTEL Adam

Radzionków

3

20.

MĘTEL Tomasz

Radzionków

1

21.

MULLER Alfred

Tarnowskie Góry

1

22.

NICZKE-SIEDLACZEK

Pyskowice

2

23.

NIEPALA Tomasz

Gliwice

5

24.

NIEROBIŚ Artur i Andrzej

Pyskowice

3

25.

PIERNIKARCZYK Maksymilian

Pyskowice

3

26.

PIERNIKARCZYK Ryszard

Radzionków

1

27.

PORADA Krystian

Pyskowice

1

28.

POTEMPA Otto

Tarnowskie Góry

3

29.

PROCHOTA R.

Pyskowice

2

30.

SOBEL Marcin

Toszek

2

31.

SONNEK Krystian

Pyskowice

1

32.

SZUFLA Adam

Twaróg

2

33.

URZENICZOK Henryk

Tarnowskie Góry

2

34.

WALISKO Andrzej

Tarnowskie Góry

3

35.

WICHARY Walter

Pyskowice

2

36.

WYŻGOT Patryk

Toszek

2

Razem

                                   xxx

xxx

81

Okręg Kielce                       

1.

RORAT Tomasz

Włoszczowa

3

Razem

                                   xxx

xxx

3

Okręg Konin                       

1.

AUGUSTYNIAK – CZELADZIŃSKI

Ślesin

2

2.

ANDRZEJKIEWICZ Arkadiusz

Ślesin

5

3.

DERĘGOWSKI Roman

Konin

2

4.

KWIATKOWSKI Łukasz

Ślesin

1

5.

GIESE – BORUSZCZAK

Konin

5

6.

GOŚCIMSKI Andrzej

Konin

3

7.

JGNACZAK – WOJTKOWIAK

Turek

4

8.

JAKUBOWSKI Dariusz

Konin

2

9.

KOTLESZKA Artur

Koło

1

10.

LICHAŃSKI Leszek

Konin

4

11.

RUSEK Mateusz

Turek

2

12.

ROZTROPIŃSKI Henryk i Andrzej

Konin

3

13.

STOLARCZYK Artur Jarosław

Koło

1

14.

TOMASZEWSKI Tomasz

Koło

3

15.

SZKUDLAREK Tomasz i Stach

Ślesin

3

16.

WIECZORIEWICZ Damian

Turek

2

17.

WRÓBEL Marek

Konin

3

Razem

                                   xxx

xxx

46

Okręg Koszalin                   

1.

DOLĘBA Andrzej

Koszalin

4

2.

GACZYŃSKI Wiesław

Darłowsko-Sławiński

10

3.

HAJEWSKI-ANDRUSZKIEWICZ

Świdwin

5

4.

IGNACZAK Jerzy

Koszalin

2

5.

JABŁOŃSKI Mirosław

Koszalin

3

6.

JABŁOŃSKI Zenon

Koszalin

1

7.

JANCIK Sylwester

Koszalin

2

8.

ŁATA Dariusz

Koszalin

5

9.

ŁUBKE Daniel

Koszalin

3

10.

ŁYPEK Ryszard

Koszalin

2

11.

MOROZ Marian

Koszalin

2

12.

MUCHOWSKI Tadeusz

Darłowsko-Sławiński

5

13.

PIEKARSKI Krzysztof

Koszalin

6

13.

PIÓRECKI Arkadiusz

Darłowsko-Sławiński

2

14.

ORŁOWSKI-PUZIO

Koszalin

5

15.

SŁODKOWSKI Grzegorz

Darłowsko-Sławiński

2

16.

STAŃCZAK-JASKOWSKI

Koszalin

1

17.

SZCZĘŚNIAK Jerzy

Koszalin

5

18.

SZUMSKI Krzysztof

Koszalin

3

19.

SZYMAŃSKI Zbigniew

Koszalin

6

20.

ŚWISTEK Marek

Darłowsko-Sławiński

2

21.

ŚWISTEK Zbigniew

Darłowsko-Sławiński

3

22.

WENYK Waldemar

Koszalin

2

Razem

                                   xxx

xxx

81

Okręg Kraków                    

1.

CHORĄŻY Szymon i Waldemar

Kalwaria Zebrzydowska

2

2.

FILEK Sławomir i Rafał

Kalwaria Zebrzydowska

2

3.

MASTER Jacek

Kalwaria Zebrzydowska

3

4.

MOSZKOWICZ Tomasz

Kalwaria Zebrzydowska

7

5.

NOCULA Stanisław

Kalwaria Zebrzydowska

2

6.

RUSEK Andrzej i Krzysztof

Sułkowice

3

7.

SIUTA Tomasz

Sułkowice

2

8.

ZARĘBA Daniel

Kalwaria Zebrzydowska

1

Razem

                                   xxx

xxx

22

Okręg Legnica                    

1.

BIEGALSKI Mieczysław

Chojnów

1

2.

CICHOSZ Tomasz

Bolków

1

3.

CZAPELKA M.G.M.

Wojcieszów

2

4.

DAJAS Włodzimierz

Lubin

3

5.

KEKLAK Bogdan

Chojnów

1

6.

KOŚCIELECKI Dariusz

Bolków

2

7.

PANADZIERSKI-MUTEK

Wojcieszów

2

8.

SWĘD Stanisław

Wojcieszów

2

9.

SZALKOWSKI Adam

Chojnów

2

10.

SZYDEŁKO Marcin

Chojnów

2

11.

URBANIAK Dariusz

Chojnów

2

12.

WACZUR Władysław

Legnica

3

13.

WIERZBICKI Roman

Chojnów

6

14.

WÓJCIK Wiesław

Chojnów

1

15.

ZIOMEK Norbert

Chojnów

1

Razem

                                   xxx

xxx

31

Okręg Leszno                      

1.

ANTOSIK Mirosław i Paweł

Rawicz

2

2.

BABIERCZUK Franciszek

Rawicz

1

3.

BABIERCZUK Hubert

Rawicz

1

4.

BAJON Ryszard

Rawicz

2

5.

BARTLEWICZ Radosław

Rawicz

2

6.

BECELA Jacek i Katarzyna

Rawicz

2

7.

BECZKOWIAK Radosław

Rawicz

3

8.

BEDNAREK Władysław

Kościan

3

9.

BIERNAT Dariusz

Rawicz

3

10.

BILAN Bogdan

Rawicz

3

11.

CHUDY Kazimierz

Rawicz

2

12.

CIEMNIAK Mirosław

Rawicz

1

13.

CIOMEK Jan

Rawicz

3

13.

CZTERNAŚCIAK Aleksander

Leszno

2

14.

CZAPCZYŃSKI Sławomir

Leszno Wschód

2

15.

DĄBROWICZ Józef

Rawicz

1

16.

DOLATA Zbigniew

Rawicz

5

17.

DOMAŃSKI Edward

Rawicz

1

18.

DOPIERAŁA Waldemar

Rawicz

2

19.

DRATWIŃSKI Konrad

Kościan

2

20.

GEREŁO Jarosław i Jadwiga

Rawicz

1

21.

GŁOWACZ Grzegorz

Rawicz

1

22.

GRĘBOWSKI Przemysław

Rawicz

4

23.

GRABSZTUNOWICZ Stanisław

Leszno Wschód

2

24.

HORAŁA Jacek

Rawicz

3

25.

JEŻ Mirosław

Rawicz

2

26.

JĘDRYCZKA Jacek

Rawicz

3

27.

KLOZIŃSKI Ryszard

Rawicz

4

28.

KRZYSZCZUK Janusz i Waldemar

Leszno

4

29.

KOWALCZYK Tadeusz

Kościan

2

30.

KRYSICKI Tomasz

Rawicz

9

31.

LEWICKI Piotr

Leszno

1

32.

ŁAGODA Stanisław

Rawicz

3

33.

ŁAGÓDKA Andrzej

Rawicz

3

34.

ŁAWNICZAK Piotr

Leszno

3

35.

MALEPSZY Janusz

Leszno Wschód

3

36.

MIERZYŃSKI Andrzej

Kościan

2

37.

MIKOŁAJCZAK Roman -syn

Rawicz

2

38.

PAWLICKI Henryk

Rawicz

4

39.

PELEC Darek

Kościan

7

40.

RZEPKA Adam

Kościan

3

41.

SIEMOWSKI Mariusz

Rawicz

1

42.

SKORUPKA Rafał

Rawicz

4

43.

SKORUPKA Witold

Rawicz

4

44.

SZAŁATA Tadeusz i Kamil

Rawicz

4

45.

SZYMSZAK Darek

Kościan

2

46.

TALAROWSCY Helena i Stanisław

Leszno

15

47.

TYCZYŃSKI Antoni

Rawicz

2

48.

TYCZYŃSKI Dominik

Kościan

2

49.

WAŁACH Damian

Góra

2

50.

WOLNIK Andrzej

Kościan

3

51.

ZAREMBA Radosław

Rawicz

3

Razem

                                   xxx

xxx

149

Okręg Lublin                      

1.

BAGNOSZ Adam

Świdnik

10

2.

BARSZCZYK Krzysztof

Lubartów

2

3.

BOGUCKI Grzegorz i Stefan

Janów Lubelski

2

4.

BRASZKO Adam

Turobin

6

5.

CYFRA Stanisław

Świdnik

2

6.

DOMIN Andrzej

Lubartów

3

7.

JAWORSKI Karol

Lubartów

5

8.

KOSTRUBIEC Mirosław

Turobin

1

9.

KUŹMA Paweł

Turobin

1

10.

KOSTRUBIEC Zdzisław

Turobin

5

11.

MARECZKO Leszek

Lublin

2

12.

KWIETNIEWSKI Rafał i Michał

Turobin

3

13.

SIERPIŃSKI Piotr

Puławsko-Opolski

2

14.

URBALA Janusz

Turobin

3

15.

ZAWIŚLAK Adam

Turobin

2

Razem

                                   xxx

Xxx

49

Okręg Łódź                        

1.

BARTŁOMIEJCZYK Krzysztof

Brzeziny

1

2.

CHYSKI Czesław

Zgierz

3

3.

FIGURA Jan

Zgierz

3

4.

JANIAK Leszek

Zduńska Wola

4

5.

KABACIŃSKI Wojciech

Zduńska Wola

2

6.

KAJSZCZAK Bogdan

Zduńska Wola

5

7.

KAŁUŻA Jan

Stryków

5

8.

KOBUZ Witold

Brzeziny

2

9.

KRYSTERA Zbigniew

Pabianice

2

10.

KWAITKOWSKI J.P.

Łódź

7

11.

ŁUCZAK Kazimierz

Brzeziny

2

12.

MALESA Eugeniusz

Brzeziny

2

13.

MŁYNARCZYK Bogdan

Pabianice

3

14.

OWCZAREK Krzysztof

Zduńska Wola

3

15.

MAJDZIŃSKI Henryk

Pabianice

2

16.

MALEWSKI Zenon

Łódź

1

17.

PATORA Andrzej

Stryków

2

18.

PELIKAN Stefan

Zgierz

1

19.

POTAKOWSKI Piotr

Zgierz

1

20.

RATAJCZYK Jan

Pabianice

1

21.

RÓŻYCKI Jacek

Skierniewice

2

22.

RYCHLIK Jacek

Zgierz

1

23.

SĘCZKOWSKI Andrzej

Zduńska Wola

2

24

STEGLIŃSKI Jarosław

Zgierz

2

25.

STĘCEL Piotr

Zgierz

2

26.

SYWAK Ryszard

Łódź

3

27.

ŚCIBIOR Dariusz

Zduńska Wola

3

28.

WASIAK Ireneusz

Skierniewice

2

29.

WDOWIAK Sławomir

Zgierz

1

30.

WIERZBOWSKI Zbigniew

Stryków

1

Razem

                                   xxx

Xxx

71

Okręg Nowy Sącz              

1.

DRUZGAŁA Józef

Jordanów

2

2.

GUCWA Grzegorz

Beskid Sądecki

2

3.

GUCWA Zbigniew

Beskid Sądecki

4

4.

GURBA Janusz

Beskid Sądecki

5

5.

KLIMAS Mirosław

Jordanów

6

6.

MAK Dariusz

Jordanów

4

7.

MUCHA Stanoisław

Jordanów

2

8.

NIŹNIK Kazimierz

Jordanów

2

9.

NIŹNIK Tadeusz

Jordanów

5

10.

SOBCZAK Tadeusz

Jordanów

3

11.

TOKARZ Jacek

Beskid Sądecki

1

12.

WAGA Bogdan

Jordanów

3

13.

WÓJCIK Józef

Jordanów

1

Razem

                                   xxx

Xxx

40

Okręg Olsztyn                    

1.

CHYCZEWSKI Andrzej

Dobre Miasto

1

2.

DZIĘGIELEWSKI Leopold

Dobre Miasto

2

3.

FILIPOWICZ Jerzy

Korsze

2

4.

KRZEŚCIJAŃSKI Sylwester

Dobre Miasto

1

5.

KOZIEŁ Krzysztof

Dobre Miasto

2

6.

PIETRUSEWICZ Andrzej

Dobre Miasto

1

7.

PASIEKA Sławomir

Korsze

2

8.

STAŃCZAK Sławomir

Dobre Miasto

2

9.

STRASZYŃSKI Romuald

Dobre Miasto

3

10.

SOCHACKI Tadeusz

Korsze

3

11.

ŁAZARZ Andrzej i Bartek

Dobre Miasto

1

12.

WASILEWSKI Wiesław

Korsze

1

13.

WORONOWSKI Lech

Dobre Miasto

4

14.

ZAWADZKI Stanisław

Korsze

2

15.

ŻUKOWSKI Bogusław

Korsze

5

Razem

                                   xxx

Xxx

32

Okręg Opole                      

1.

ALASIEWICZ Jan

Wołczyn

1

2.

BANDURA Patryk

Popielów

3

3.

BAR Andrzej

Wołczyn

1

4.

BEDNORZ Paweł

Ozimek

4

5.

BEŁEJ Roman

Wołczyn

1

6.

BEZPAŁKO Waldemar

Wołczyn

1

7.

BŁASZCZYKIEWICZ Jan

Wołczyn

1

8.

CZECH Henryk

Popielów

2

9.

CZAŃSKI Darek

Wołczyn

1

10.

DOMALEWSKI Mieczysław

Wołczyn

1

11.

DYK Tadeusz

Nysa II

8

12.

GMYREK Kazimierz

Wołczyn

2

13.

GRUSA Waldemar

Wołczyn

1

14.

HAŁAWIN Daniel

Wołczyn

1

15.

HRECZUCH Dariusz

Strzelce Opolskie

2

16.

KINDER Józef

Wołczyn

2

17.

KNOPP Andrzej

Wołczyn

1

18.

KONARSKI Gabriel i Andrzej

Wołczyn

2

19.

KUBOT Antoni

Wołczyn

1

19.

KUSAJ Hubert

Wołczyn

1

20.

LANGOSZ Leonard

Ozimek

2

21.

ŁACINA Leszek

Wołczyn

2

22.

MAJKOT Bronisław

Wołczyn

1

23.

MACIEJEWSKI-KURZAWA